وبسایت آموزشی بیمه‌ لرنینگ

بزرگترین مرجع آموزش و مشاوره  بیمه‌

مختصری درباره ما :

کار ما در اینجا کمک به شما کارشناسان و متحصصان بیمه است تا سریع‌تر از آنچه تاکنون تصورش را می‌کردید، به اهدافتان در آموش و فروش بیمه دست یابید.

به همین منظور بود که در سال 1400وبسایت آموزشی بیمه‌ لرنینگ را راه‌اندازی کردیم. وبسایتی که قراره تبدیل به بزرگترین سایت آموزش بیمه در کشور و به بیش از هزاران کاربر عضو که همگی از کارشناسان و فعالان صنعت بیمه هستند، خدمات آموزشی و مشاوره‌ای ارائه می‌کند.

شما در بیمه‌ لرنینگ چیزی فراتر و بیش از چند مقاله و تکنیک برای فروش بیشتر بیمه‌نامه‌هایتان یاد خواهید گرفت. اینجا عشق ورزیدن به شغلتان، به مردم و به زندگی را می‌آموزید…!

هدف ما از راه‌اندازی این وبسایت، رساندن شما به قله‌های بلند موفقیت است که شاید خیلیها تاکنون حتی قادر به دیدن آن هم نبوده‌‌اند؛ چه رسد به فتح آن!

رسیدن به چنین هدفی، فقط با مطالعه چند مقاله یا کتاب در رابطه با روشهای فروش و بازاریابی بیمه، امکان‌پذیر نیست. قدم اول برای رسیدن به این هدف، این است که بیاموزید برای طی نمودن مسیر موفقیت، باید خودتان را از اول برنامه‌ریزی کنید!

در راستای رسیدن به این هدف بزرگ، چهار سرمشق اصلی را سرلوحه کارمان قرار داده‌ایم:

1. مأموریت ما… کمک به کارشناسان و متخصصان بیمه برای افزایش دانش و تخصص آنهاست تا بتوانند به‌ عنوان یک بیمه‌گر به آن زندگی که می‌خواهند و لایق آن هستند دست پیدا کنند.

2. هدف ما… کمک به ایجاد تغییرات مثبت در صنعت بیمه و تبدیل آن به یک شغل قابل اعتماد و مورد احترام؛ آنطور که باید باشد.

3. فلسفه ما… این است که اگر ما به شما برای داشتن آنچه که می‌خواهید، کمک کنیم، شما نیز به ما برای داشتن چیزهایی که می‌خواهیم، کمک خواهید کرد.

4. رسالت ما… تغییر نظام باورهای شما نسبت به خودتان و شغلتان (چرا که باور داریم برای داشتن چیزهایی که تا به‌ حال نداشته‌اید باید تبدیل به کسی شوید که تا به‌ حال نبوده‌اید)